Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eisbach Lengling για γυναίκες και άνδρες

Eisbach Lengling για γυναίκες και άνδρες

Eisbach από Lengling είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eisbach κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marc Vom Ende. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, μέντα, γκρειπ φρουτ, κασσία, πράσινο τσάι, μιμόζα, Βασιλικός και Λεβάντα.

Περγαμόντο μέντα γκρειπ φρουτ κασσία πράσινο τσάι μιμόζα Βασιλικός Λεβάντα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eisbach by Lengling.

Eisbach Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lengling Eisbach fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lengling Eisbach, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eisbach by Lengling. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eisbach by Lengling αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lacoste Booster Cereus Cereus No.4 Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Oriflame Aromabliss Calming Frederic Malle Bigarade concentree Bath House Bergamot and  Amber DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Histoires de Parfums 1828 Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Anamor You Are Elizabeth Arden Daytona 500 Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009