Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Orchidee Leonard για γυναίκες

L'Orchidee Leonard για γυναίκες

Το είχα : 1

L'Orchidee από Leonard είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L'Orchidee κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γιασεμί και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Κέδρος.

Φραγκοστάφυλλο ροδάκινο Περγαμόντο

τουμπερόζα γιασεμί ορχιδέα

σανδαλόξυλο Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Orchidee by Leonard.

L'Orchidee Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Πλούσιο αρωμα με φρούτα , λουλουδια και σανταλόξυλο-βανίλια στη βαση του.
Άνετο για κάθε μέρα και όλο το χρονο.
Δεν είναι από τα διαδεδομένα και αυτό είναι ατού.

Oct
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Leonard L'Orchidee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Leonard L'Orchidee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Orchidee by Leonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Orchidee by Leonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Cartier Panthere Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Guerlain Terracotta Voile d'Ete Corday Toujours Moi Aubusson Desirade Filles des Iles Floral Sensuel Orlane Autour du Coquelicot Rasasi Attar Mubakhar Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli DECO Legends & Love Bath House Indian Ginger and Orchid