Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Elfe Blanc Les Contes για γυναίκες

Elfe Blanc Les Contes για γυναίκες

Elfe Blanc από Les Contes είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Elfe Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μήλο και παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, Βιολέτα, τριαντάφυλλο και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Βανίλια και καστόρι ,σουέτ.

λεμόνι Μήλο παιώνια

Γεράνι Βιολέτα τριαντάφυλλο Γαρύφαλλο

Μόσχος πατσουλί Βανίλια καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elfe Blanc by Les Contes.

Elfe Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Contes Elfe Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Contes Elfe Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elfe Blanc by Les Contes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elfe Blanc by Les Contes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine Divine Giorgio Armani Armani Mania Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Alviero Martini GeoBlack Woman Hilde Soliani Ti Amo: Iris Montale White Musk Comme des Garcons Pearly Monster Bruno Acampora Seplasia O Boticario Accordes Rasasi Abeer La Bouquetiere Embrasse Moi Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret