Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Saltus Les Liquides Imaginaires για γυναίκες και άνδρες

καμφορά
καπνιστό
Saltus Les Liquides Imaginaires για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Saltus από Les Liquides Imaginaires είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Saltus κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Shyamala Maisondieu. Το άρωμα περιέχει Κέδρος, Ευκάλυπτος, Καμφορά, στίραξ, πατσουλί, θυμίαμα, σπόρος Τόνκα, Καστορέουμ και σανδαλόξυλο.

Κέδρος Ευκάλυπτος Καμφορά στίραξ πατσουλί θυμίαμα σπόρος Τόνκα Καστορέουμ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Saltus by Les Liquides Imaginaires.

Saltus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Liquides Imaginaires Saltus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Liquides Imaginaires Saltus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Saltus by Les Liquides Imaginaires. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Saltus by Les Liquides Imaginaires αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Florascent Aqua Colonia Du Soleil Acqua di Portofino Acqua di Portofino Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry D.S. & Durga Cowboy Grass Dorissima Narziß (Narziss) Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage CnR Create Scorpio for Men Jardin de France Eau givree Jasper Conran Mister The Different Company Sel de Vetiver Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Fragonard Beau Gosse