Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Saltus Les Liquides Imaginaires για γυναίκες και άνδρες

καμφορά
καπνιστό
Saltus Les Liquides Imaginaires για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Saltus από Les Liquides Imaginaires είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Saltus κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Shyamala Maisondieu. Το άρωμα περιέχει Κέδρος, Ευκάλυπτος, Καμφορά, στίραξ, πατσουλί, θυμίαμα, σπόρος Τόνκα, Καστορέουμ και σανδαλόξυλο.

Κέδρος Ευκάλυπτος Καμφορά στίραξ πατσουλί θυμίαμα σπόρος Τόνκα Καστορέουμ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Saltus by Les Liquides Imaginaires.

Saltus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Liquides Imaginaires Saltus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Liquides Imaginaires Saltus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Saltus by Les Liquides Imaginaires. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Saltus by Les Liquides Imaginaires αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fendi Fendi for Men Banana Republic Black Walnut Liz Claiborne Curve Kicks for Men Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Geo. F. Trumper Astor Cologne Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Shantara Shaman Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Arno Sorel Shaman Silver Sinfonia di Note Toujours Verts Mark Birley Mark Birley