Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη « Ομάδες

Turtle Vetiver Les Nez για άνδρες

Turtle Vetiver Les Nez για άνδρες

Turtle Vetiver από Les Nez είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Isabelle Doyen. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ.

βετιβέρ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Turtle Vetiver by Les Nez.

Turtle Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Nez Turtle Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Nez Turtle Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Turtle Vetiver by Les Nez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Turtle Vetiver by Les Nez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Benetton Cumbia Colors Man Bond No 9 Riverside Drive Demeter Fragrance Giant Sequoia Le Labo Gaiac 10 Tokyo Krizia Krizia Uomo Eclectic Collections Agenda Jacques Bogart Witness Kanøn Norwegian Wood Oriflame Eclat for Men Jeanne Arthes Cotton Club