Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine για γυναίκες Εικόνες Ballerina No 1 Les Parfums de Rosine για γυναίκες Εικόνες

Ballerina No 1 από Les Parfums de Rosine είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ballerina No 1 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , αχλάδι, φρέζια και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, παιώνια, Βιολέτα και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι γάλα, Βανίλια, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

ροδάκινο αχλάδι φρέζια Περγαμόντο

τριαντάφυλλο παιώνια Βιολέτα βατόμουρο

γάλα Βανίλια Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ballerina No 1 by Les Parfums de Rosine.

Ballerina No 1 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Parfums de Rosine Ballerina No 1 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Parfums de Rosine Ballerina No 1, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ballerina No 1 by Les Parfums de Rosine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ballerina No 1 by Les Parfums de Rosine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Paul Smith Paul Smith Women Kenzo Kenzo Bogner Bogner Woman No.1 Yves Rocher Nuit d`Orchidee Il Profvmo Osmo Scents Nymphea D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Liz Claiborne Lucky You TerraNova Tuberose Profumi di Pantelleria Tanit Des Filles a la Vanille Imma Novaya Zarya Gvozdika