Σχεδιαστές » L » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ecume de Rose Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Ecume de Rose Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Ecume de Rose Les Parfums de Rosine για γυναίκες Εικόνες

Ecume de Rose από Les Parfums de Rosine είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ecume de Rose κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Robert. Οι νότες κορυφής είναι κασσία και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

κασσία νούφαρο

τριαντάφυλλο Αρτεμισία

Βέτιβερ Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ecume de Rose by Les Parfums de Rosine.

Ecume de Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Parfums de Rosine Ecume de Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Parfums de Rosine Ecume de Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ecume de Rose by Les Parfums de Rosine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ecume de Rose by Les Parfums de Rosine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Puma Puma Aqua Woman Rochas Aquawoman Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Sarantis C-Thru Blue Opal Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani Acqua di Gioia Rasasi Chastity Women Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Eau D`Italie Au Lac Ebba Los Angeles Miss Marisa Bobbi Brown Beach