Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Rose d`Ete Les Parfums de Rosine για γυναίκες Εικόνες

Rose d`Ete από Les Parfums de Rosine είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose d`Ete κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Robert. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, Περγαμόντο και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, μιμόζα, Λωτός και άνθη λάιμ (φιλύρας); οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Αμπρετη (Μολόχα).

γάλβανο Περγαμόντο Μήλο  Γκόλντεν

τριαντάφυλλο μιμόζα Λωτός άνθη λάιμ (φιλύρας)

Μόσχος Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose d`Ete by Les Parfums de Rosine.

Rose d`Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Parfums de Rosine Rose d`Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Parfums de Rosine Rose d`Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose d`Ete by Les Parfums de Rosine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose d`Ete by Les Parfums de Rosine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Givenchy Lucky Charms Jennifer Lopez Love at First Glow Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Lancetti Etre Special Edition IV Bath and Body Works Midnight Pomegranate Liz Claiborne Spark Seduction Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Fragonard Caresse Marc Jacobs Lola Jil Sander Sensual Jil Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck