Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Roseberry Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Roseberry Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Roseberry Les Parfums de Rosine για γυναίκες Εικόνες

Roseberry από Les Parfums de Rosine είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, νότες πρασίνου, Υδάτινες νότες, κασσία, Χαμομήλι και κόκκινο κρασί; οι μεσαίες νότες είναι άγριο τριαντάφυλλο, συγκάρπιο τριανταφυλλιάς, τριαντάφυλλο Τουρκίας, φύλλο βατόμουρου και Βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ και ίριδα.

Αλδεϋδες νότες πρασίνου Υδάτινες νότες κασσία Χαμομήλι κόκκινο κρασί

άγριο τριαντάφυλλο συγκάρπιο τριανταφυλλιάς τριαντάφυλλο Τουρκίας φύλλο βατόμουρου Βατόμουρο

σανδαλόξυλο Βέτιβερ ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Roseberry by Les Parfums de Rosine.

Roseberry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Parfums de Rosine Roseberry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Parfums de Rosine Roseberry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Roseberry by Les Parfums de Rosine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Roseberry by Les Parfums de Rosine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Giorgio Beverly Hills G Christian Dior Lily Dior Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Entre Filles Saison 2 Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Jeanne Arthes Love Generation Sexy Charriol Charriol Eau de Toilette Arno Sorel Sensuelle Faberlic Coctail Story Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel