Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Secrets de Rose Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Secrets de Rose Les Parfums de Rosine για γυναίκες

Secrets de Rose από Les Parfums de Rosine είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Secrets de Rose κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, γλυκόρριζα, τριαντάφυλλο, Νεράντζι και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο, γιασεμί και κύμινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός, Κεχριμπάρι, λάβδανο και Μόσχος.

δαμάσκηνο γλυκόρριζα τριαντάφυλλο Νεράντζι σαφράν

μανόλια Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο γιασεμί κύμινο

σανδαλόξυλο βρύα δριός Κεχριμπάρι λάβδανο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Secrets de Rose by Les Parfums de Rosine.

Secrets de Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Les Parfums de Rosine Secrets de Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Les Parfums de Rosine Secrets de Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Secrets de Rose by Les Parfums de Rosine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Secrets de Rose by Les Parfums de Rosine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Nahema Calvin Klein Obsession Sheer Calvin Klein Euphoria Clinique Simply Clinique Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Jean Patou Sublime Parfums Elite Elite Model Attitude Lancaster Aquasun Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Regency Cosmetics Bal de Bain Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Jeanne Arthes Love Generation Rock