Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Paradise Lili Bermuda για γυναίκες

Paradise Lili Bermuda για γυναίκες

καπνιστό
Paradise Lili Bermuda για γυναίκες Εικόνες

Paradise από Lili Bermuda είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paradise κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι David Bothello. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, θυμίαμα και Βανιλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ ρόδι

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής αγιόκλημα

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι θυμίαμα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paradise by Lili Bermuda.

Paradise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lili Bermuda Paradise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lili Bermuda Paradise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paradise by Lili Bermuda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paradise by Lili Bermuda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci L'Eau du Temps Montale Roses Musk Clean Clean Baby Girl Nasomatto China White Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Shania Twain Shania Starlight O Boticario Accordes Tom Ford Azure Lime Roberto Capucci Opera III Dana Tabu Forbidden InStyle Sex in The City Seduce LR Heidi Klum Dreams