Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Passion Flower Lili Bermuda για γυναίκες

Passion Flower Lili Bermuda για γυναίκες

Passion Flower Lili Bermuda για γυναίκες Εικόνες

Passion Flower από Lili Bermuda είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι David Bothello. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο και νεκταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Υλάνγκ Υλάνγκ, Βιολέτα, μιμόζα και τροπικά φρούτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

ροδάκινο νεκταρίνι

γαρδένια Υλάνγκ Υλάνγκ Βιολέτα μιμόζα τροπικά φρούτα

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passion Flower by Lili Bermuda.

Passion Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lili Bermuda Passion Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lili Bermuda Passion Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passion Flower by Lili Bermuda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passion Flower by Lili Bermuda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Serge Lutens Fleurs de Citronnier Avon Tomorrow Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Bath and Body Works Moonlight Path Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Bob Mackie Mackie Ocean Pacific OP Blend for Women Parfums Elite Miss Elite Model In Love Tesori d`Oriente Fior di Loto DSH Perfumes Prana Anucci Anucci Femme