Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Wink Lilly Pulitzer για γυναίκες

Wink Lilly Pulitzer για γυναίκες

Wink από Lilly Pulitzer είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Wink κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Cecile Krakower. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, φρέζια και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνος και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

αχλάδι φρέζια νότες πρασίνου

τριαντάφυλλο κρίνος Βιολέτα

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wink by Lilly Pulitzer.

Wink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lilly Pulitzer Wink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lilly Pulitzer Wink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wink by Lilly Pulitzer. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wink by Lilly Pulitzer αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills Wings Campos de Ibiza Higo Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Elizabeth Arden Green Tea Summer Clinique Clinique Happy In Bloom Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Jean Patou Eau de Patou Candie`s Candie`s Luxe Steffen Schraut Steffen Schraut Ella Mikao Yujin Victoria`s Secret Secret Charm Garage GRG