Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

French Clary Sage Lisa Hoffman για γυναίκες

French Clary Sage Lisa Hoffman για γυναίκες

απαλό πικάντικο
French Clary Sage Lisa Hoffman για γυναίκες Εικόνες French Clary Sage Lisa Hoffman για γυναίκες Εικόνες

French Clary Sage από Lisa Hoffman είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. French Clary Sage κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ellen Molner. Το άρωμα περιέχει λινάρι, Aνθός Βαμβακιού, φασκόμηλο, Περγαμόντο, Υδάτινες νότες και φρέζια.

λινάρι Aνθός Βαμβακιού φασκόμηλο Περγαμόντο Υδάτινες νότες φρέζια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about French Clary Sage by Lisa Hoffman.

French Clary Sage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lisa Hoffman French Clary Sage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lisa Hoffman French Clary Sage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει French Clary Sage by Lisa Hoffman. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για French Clary Sage by Lisa Hoffman αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Campos de Ibiza Mandarina Air-Val International Finding Nemo Domenico Caraceni Ivy League Guerlain Eau de Cologne du 68 Ormonde Jayne Zizan Ted Baker Skinwear Ten for Men O Boticario Acqua Brasilis The American Line Coast Guard - Rip Tide DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Acorelle Jardin des Thes Erbario Toscano Agrumato di Costa