Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Folies Neiges Lise Watier για γυναίκες

Folies Neiges Lise Watier για γυναίκες

Folies Neiges από Lise Watier είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Folies Neiges κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vanessa Prudent. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ, πορτοκάλι , αγριολούλουδα και Λευκά άνθη.

Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ πορτοκάλι αγριολούλουδα Λευκά  άνθη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Folies Neiges by Lise Watier.

Folies Neiges Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lise Watier Folies Neiges fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lise Watier Folies Neiges, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Folies Neiges by Lise Watier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Folies Neiges by Lise Watier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Lancome Miracle Summer Michael Kors Island Hawaii Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Harajuku Lovers Harajuku Lovers G By Kilian Prelude to Love Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Perfumer`s Workshop Samba Natural Ella Mikao Yujin Gold Molinard Les Fruits: Mure Jovan Satisfaction for Women Francesco Smalto Fullchoke for Women