Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bora Bora Liz Claiborne για γυναίκες

τουμπερόζα
aquatic
Bora Bora Liz Claiborne για γυναίκες Βίντεο

Bora Bora από Liz Claiborne είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bora Bora κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, Μανταριν ορανζ και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς, ορχιδέα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι τζίντζερ και σανδαλόξυλο.

ίριδα Μανταριν ορανζ νούφαρο

τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς ορχιδέα γιασεμί

τζίντζερ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bora Bora by Liz Claiborne.

Bora Bora Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Liz Claiborne Bora Bora fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Liz Claiborne Bora Bora, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bora Bora by Liz Claiborne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bora Bora by Liz Claiborne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Avon Sweet Honesty Caron Fleur de Rocaille (1993) Montale Highness Rose L`Erbolario Mimosa M. Asam Blue Dreams L`Occitane en Provence Peony Succes de Paris Dreaming Princess Luciano Soprani Solo Soprani Rose Ebba Los Angeles Miss Danielle Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Florascent Aqua Floralis Rose