Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Curve Crush for Men Liz Claiborne για άνδρες

Curve Crush for Men Liz Claiborne για άνδρες

Curve Crush for Men Liz Claiborne για άνδρες Εικόνες

Curve Crush for Men από Liz Claiborne είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Curve Crush for Men κυκλοφόρησε το έτος 2004. Curve Crush for Men έχει δημιουργηθεί από Jean-Marc Chaillan και Pascal Gaurin. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Μανταριν ορανζ, Μήλο, Κέδρος και Γεράνι.

Κεχριμπάρι Μανταριν ορανζ Μήλο Κέδρος Γεράνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Curve Crush for Men by Liz Claiborne.

Curve Crush for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Liz Claiborne Curve Crush for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Liz Claiborne Curve Crush for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Curve Crush for Men by Liz Claiborne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Curve Crush for Men by Liz Claiborne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Christian Lacroix Bazar pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Cartier Déclaration Bois Bleu Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Givenchy Play Summer Vibrations Burberry Burberry Summer for Men 2010 Rasasi Fighting Temptation Armand Basi L’Eau Pour Homme Andrea Maack Craft Avon Jet Femme Holiday Joop! Splash