Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Lucky Number 6 for Men Liz Claiborne για άνδρες

Lucky Number 6 for Men Liz Claiborne για άνδρες

Lucky Number 6 for Men από Liz Claiborne είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Lucky Number 6 for Men κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, δαμάσκηνο, νερόλι, νότες πρασίνου, νότες ξύλων, νότες μπαχαρικών και Κεχριμπάρι.

σανδαλόξυλο δαμάσκηνο νερόλι νότες πρασίνου νότες  ξύλων νότες μπαχαρικών Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lucky Number 6 for Men by Liz Claiborne.

Lucky Number 6 for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lucky Number 6 for Men by Liz Claiborne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lucky Number 6 for Men by Liz Claiborne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Moschino Moschino Sonia Rykiel Sonia Rykiel Loewe Solo Loewe L`Erbolario Myrrhae Penhaligon`s Artemisia Lorenzo Villoresi Dilmun Yves Rocher Aztek Jardin de France Ambree Comme des Garcons Glitter Rasasi Muzarkash Ava Luxe Ambre Fonce Yves Rocher Vanille Noire