Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Lucky You Liz Claiborne για άνδρες

Lucky You Liz Claiborne για άνδρες

Lucky You από Liz Claiborne είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Lucky You κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει τριφύλλι, Ταμαρίντ, Aνθός Βαμβακιού, Κάρδαμο, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

τριφύλλι Ταμαρίντ Aνθός Βαμβακιού Κάρδαμο Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lucky You by Liz Claiborne.

Lucky You Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Liz Claiborne Lucky You fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Liz Claiborne Lucky You, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lucky You by Liz Claiborne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lucky You by Liz Claiborne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Lanvin Oxygene Homme Mypa Madonna Men Jennifer Lopez Deseo for Men Lobogal Naceo Vert Gap Washed Cotton No.784 Lanvin Vetyver Jardin de France Eau givree Parfumerie Generale Bois Naufrage Rasasi Ambition Rasasi Mahyouba Huitieme Art Parfums Fareb