Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Realities Original Liz Claiborne για γυναίκες

Realities Original Liz Claiborne για γυναίκες

Realities Original από Liz Claiborne είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Realities Original κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι Χαμομήλι, Oσμανθός, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, Γαρύφαλλο, φρέζια, γιασεμί και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια και ροδάκινο.

Χαμομήλι Oσμανθός φασκόμηλο Περγαμόντο

κρίνος Γαρύφαλλο φρέζια γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Realities Original by Liz Claiborne.

Realities Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Liz Claiborne Realities Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Liz Claiborne Realities Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Realities Original by Liz Claiborne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Realities Original by Liz Claiborne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Avon Surreal Garden Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Revlon Rouge de Revlon Revlon Charlie White Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Bath and Body Works Cucumber Melon Pierre Balmain Vent Vert Original Jardin de France Muguet Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Priscilla Presley Indian Summer Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Lostmarch L’eau de l’Hermine