Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Vivid Liz Claiborne για γυναίκες

Vivid Liz Claiborne για γυναίκες

Vivid από Liz Claiborne είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vivid κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα, φρέζια, φασκόμηλο Αιγύπτου, Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, λουλούδι τιαρέ, ίριδα, κρίνος, γιασεμί και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

Βιολέτα φρέζια φασκόμηλο Αιγύπτου Περγαμόντο μανταρίνι

παιώνια λουλούδι τιαρέ ίριδα κρίνος γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vivid by Liz Claiborne.

Vivid Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Liz Claiborne Vivid fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Liz Claiborne Vivid, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vivid by Liz Claiborne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vivid by Liz Claiborne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Naomi Campbell Naomagic Fendi Palazzo Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Frederic Malle Lipstick Rose Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Marc Rosen Shanghai Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Caron French Cancan Halle Berry Halle Pure Orchid Ayala Moriel Zohar JoAnne Bassett Malmaison