Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

A Mi Aire Loewe για γυναίκες

A Mi Aire Loewe για γυναίκες

A Mi Aire Loewe για γυναίκες Βίντεο
A Mi Aire Loewe για γυναίκες Εικόνες

A Mi Aire από Loewe είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. A Mi Aire κυκλοφόρησε το έτος 2005. A Mi Aire έχει δημιουργηθεί από Emilio Valeros και Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, μοσχοκάρφι και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, Γαρύφαλλο, πιπέρι και τσάι; οι νότες της βάσης είναι ξύλο ινόκι, Μόσχος, Κέδρος και βρύα.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο μοσχοκάρφι μανταρίνι

τριαντάφυλλο γιασεμί Γαρύφαλλο πιπέρι τσάι

ξύλο ινόκι Μόσχος Κέδρος βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A Mi Aire by Loewe.

A Mi Aire Σχόλια Αρωμάτων

talamantra
talamantra

Ιδανικο αρωμα για ενα ζεστο Καλοκαιρι - κυριως το πρωι ¨η το μεσημερι - Δροσερο αναλαφρο σε κανει να αισθανεσαι καθαρη Με κυριαρχους πρωταγωνιστες -νοτες - τα εσπεριδοειδη - κυριως το περγαμοντο - ολες οι υπολοιπες νοτες ειναι τοσο οσο
Εγω δεν αντιλαμβανομαι καθολου το γαρυφαλλο
Διαρκεια μετρια και μικρη διακυμανση
Για μενα ειναι ενα ουδετερο αρωμα , καλο για να το κανω δωρο οχι ομως για προσωπικο μου αρωμα Εδω φυσικα πρεπει να του αναγνωρισω οτι εχει μια απιστευτη ικανοτητα στο να σε χαλαρωνει και να σε ξεκουραζει

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe A Mi Aire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe A Mi Aire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A Mi Aire by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A Mi Aire by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Ralph Lauren Ralph Cool Oriflame Miss O Pierre Balmain Eau d'Ivoire Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women GianMarco Venturi Girl Parfums Privilege Privilege Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Regency Cosmetics Sassique Alta Moda Dreams