Σχεδιαστές » L » « Ομάδες

Agua de Loewe Ella Loewe για γυναίκες

Agua de Loewe Ella Loewe για γυναίκες

Agua de Loewe Ella Loewe για γυναίκες Εικόνες Agua de Loewe Ella Loewe για γυναίκες Εικόνες Agua de Loewe Ella Loewe για γυναίκες Εικόνες

Agua de Loewe Ella από Loewe είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Agua de Loewe Ella κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Περγαμόντο, πορτοκάλι , κουμ κουάτ και φρούτο του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι πάπρικα, τριαντάφυλλο, κρίνος και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο πορτοκάλι κουμ κουάτ φρούτο του πάθους

πάπρικα τριαντάφυλλο κρίνος νούφαρο

Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agua de Loewe Ella by Loewe.

Agua de Loewe Ella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe Agua de Loewe Ella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe Agua de Loewe Ella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agua de Loewe Ella by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agua de Loewe Ella by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Reminiscence Jammin Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Rosario Flores Siento Guess Guess by Marciano for Men Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Shiseido Zen for Men Bond No 9 High Line Burberry Society Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men Escentric Molecules Molecule 03