Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Aura Loewe για γυναίκες

Aura Loewe για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Aura Loewe για γυναίκες Εικόνες Aura Loewe για γυναίκες Εικόνες Aura Loewe για γυναίκες Εικόνες Aura Loewe για γυναίκες Εικόνες Aura Loewe για γυναίκες Εικόνες

Aura από Loewe είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aura κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόκκινη σταφίδα, φύλλο βιολέτας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, βατόμουρο και Κέδρος.

ροζ πιπέρι κόκκινη σταφίδα φύλλο βιολέτας Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα νάρκισσος

δέρμα σανδαλόξυλο βατόμουρο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aura by Loewe.

Aura Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe Aura fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe Aura, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aura by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aura by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Rance 1795 Josephine Bath and Body Works Fresh Pineapple Torrente L'Or Blanc de Torrente Chantecaille Frangipane Ulric de Varens So Varens Marilyn Miglin Divine Serge Lutens Rose de Nuit Yves Rocher Rose Ispahan Nejma Nejma 4