Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Esencia Femme Loewe για γυναίκες

Esencia Femme Loewe για γυναίκες

aquatic
Esencia Femme Loewe για γυναίκες Εικόνες Esencia Femme Loewe για γυναίκες Εικόνες Esencia Femme Loewe για γυναίκες Εικόνες

Esencia Femme από Loewe είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Esencia Femme κυκλοφόρησε το έτος 2002. Esencia Femme έχει δημιουργηθεί από Alberto Morillas και Emilio Valeros. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, τζίντζερ, Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, πανσές, κρίνο της κοιλάδας και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων και τριαντάφυλλο.

λεμόνι τζίντζερ Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

τριαντάφυλλο πανσές κρίνο της κοιλάδας Λωτός

Μόσχος νότες  ξύλων τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esencia Femme by Loewe.

Esencia Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe Esencia Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe Esencia Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esencia Femme by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esencia Femme by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Pierre Cardin Tristan L`Occitane en Provence Verveine Fragonard Bleu Riviera Renee Mediterranean Lily B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Max Azria Within Yosh Winter Rose Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Blue Q Miso Pretty