Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Gala Loewe για γυναίκες

Gala Loewe για γυναίκες

Gala Loewe για γυναίκες Εικόνες

Gala από Loewe είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gala κυκλοφόρησε το έτος 1991. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Αλδεϋδες και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Βενζόη , Βανιλια, Καστορέουμ και μοσχογαλιά.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Αλδεϋδες νότες πρασίνου

Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

λάβδανο Γαλλίας σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βενζόη Βανιλια Καστορέουμ μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gala by Loewe.

Gala Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe Gala fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe Gala, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gala by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gala by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Carolina Herrera CH Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Elizabeth Arden True Love Animale Animale Animale Juicy Couture Couture Couture Jar Parfums Bolt of Lightning Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Jacomo Anthracite DSH Perfumes Prana Orlane Autour du Coquelicot Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif