Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Loewe Pour Homme Loewe για άνδρες

Loewe Pour Homme Loewe για άνδρες

Loewe Pour Homme Loewe για άνδρες Εικόνες

Loewe Pour Homme από Loewe είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Loewe Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1974. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, λεμόνι, Λεβάντα και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και βρύα δριός.

μανταρίνι λεμόνι Λεβάντα Βασιλικός

Γεράνι κρίνο της κοιλάδας

Κεχριμπάρι Βέτιβερ σανδαλόξυλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Loewe Pour Homme by Loewe.

Loewe Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe Loewe Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe Loewe Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Loewe Pour Homme by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Loewe Pour Homme by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Ralph Lauren Polo Blue Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Pino Silvestre Pino Silvestre Original Diesel Fuel for Life Homme Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Rochas Moustache Loewe Esencia pour Homme Adidas Adidas Active Bodies Luciano Soprani 2 Arno Sorel Shaman Ben Sherman 2TONE Adolfo Dominguez Agua Fresca