Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Loewe για άνδρες

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Loewe για άνδρες

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Loewe για άνδρες Εικόνες

Solo Loewe Eau de Cologne Intense από Loewe είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Solo Loewe Eau de Cologne Intense κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Θυμάρι, γκουαβα, Λεβάντα, ξύλο κασμήρι και κόστους; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, λεμόνι, Μανταριν ορανζ, πεπόνι, λάιμ και μανταρίνι; οι νότες της βάσης είναι πιπέρι, Κανέλα, κύμινο, Κεχριμπάρι και λευκός μόσχος.

Θυμάρι γκουαβα Λεβάντα ξύλο κασμήρι κόστους

πατσουλί λεμόνι Μανταριν ορανζ πεπόνι λάιμ μανταρίνι

πιπέρι Κανέλα κύμινο Κεχριμπάρι λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Solo Loewe Eau de Cologne Intense by Loewe.

Solo Loewe Eau de Cologne Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Solo Loewe Eau de Cologne Intense by Loewe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Solo Loewe Eau de Cologne Intense by Loewe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Venezia Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Givenchy Pi Metallic Collector Bijan Bijan With a Twist for Men Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Chevignon Forever Mine for Men Jaguar Jaguar Marc II DSH Perfumes Oude Arabique Reminiscence Essence by Reminiscence Chantecaille Kalimantan Dorin Un Air d’Arabie Musk