Σχεδιαστές » L » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Caprice Reglisse Lolita Lempicka για γυναίκες και άνδρες

Caprice Reglisse Lolita Lempicka για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο

Caprice Reglisse από Lolita Lempicka είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Caprice Reglisse κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει πατσουλί και γλυκόρριζα.

πατσουλί γλυκόρριζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caprice Reglisse by Lolita Lempicka.

Caprice Reglisse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lolita Lempicka Caprice Reglisse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lolita Lempicka Caprice Reglisse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caprice Reglisse by Lolita Lempicka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caprice Reglisse by Lolita Lempicka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lancome Hypnose Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Calypso St. Barth Lea Les Parfums de Rosine Rose Praline Reminiscence Si Do Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Melange Perfume Roll-On Perfume No. 8 M∙A∙C MV3 Black Phoenix Alchemy Lab Love Me