Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

L`Eau au Masculin Lolita Lempicka για άνδρες

L`Eau au Masculin Lolita Lempicka για άνδρες

L`Eau au Masculin Lolita Lempicka για άνδρες Εικόνες L`Eau au Masculin Lolita Lempicka για άνδρες Εικόνες L`Eau au Masculin Lolita Lempicka για άνδρες Εικόνες L`Eau au Masculin Lolita Lempicka για άνδρες Εικόνες

L`Eau au Masculin από Lolita Lempicka είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. L`Eau au Masculin κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Βερβένα λέμόν και λεμόνι Ιταλίας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, βιολέτα οξαλίς και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ και δέντρο ελιάς.

ροζ πιπέρι Βερβένα λέμόν λεμόνι Ιταλίας

γιασεμί βιολέτα οξαλίς Βιολέτα

βετιβέρ δέντρο ελιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau au Masculin by Lolita Lempicka.

L`Eau au Masculin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lolita Lempicka L`Eau au Masculin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lolita Lempicka L`Eau au Masculin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau au Masculin by Lolita Lempicka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau au Masculin by Lolita Lempicka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Van Cleef & Arpels Zanzibar Karl Lagerfeld Jako Jacomo Aura for Men Annick Goutal Vetiver Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Yves Rocher Comme une Evidence Homme Floris Santal Olivier Durbano Black Tourmaline Franck Olivier Black Touch Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 The American Line Marines - Devil Dog Jo Malone Black Vetyver Cafe