Σχεδιαστές » L » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες

Το έχω: 4 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες Βίντεο
Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες Εικόνες Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες Εικόνες Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες Εικόνες Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες Εικόνες Lolita Lempicka Le Premier Parfum Lolita Lempicka για γυναίκες Εικόνες

Lolita Lempicka Le Premier Parfum από Lolita Lempicka είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lolita Lempicka Le Premier Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι κισσός, Γλυκάνισο και Κεράσι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βιολέτα, γλυκόρριζα και Αμαρυλις; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σπόρος Τόνκα, Βανιλια και πραλίνα.

κισσός Γλυκάνισο Κεράσι

ίριδα Βιολέτα γλυκόρριζα Αμαρυλις

Βέτιβερ Μόσχος σπόρος Τόνκα Βανιλια πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lolita Lempicka Le Premier Parfum by Lolita Lempicka.

Lolita Lempicka Le Premier Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lolita Lempicka Le Premier Parfum by Lolita Lempicka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lolita Lempicka Le Premier Parfum by Lolita Lempicka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chloe Love Eau Intense Chloe Love Lolita Lempicka Lolita Lempicka Dolce&Gabbana Sicily Hermes Eau des Merveilles Guerlain Mahora Yves Saint Laurent Cinema Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Guerlain La Petite Robe Noir Eau de Toilette Diptyque Do Son Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Guerlain L'Instant Magique Escada Pacific Paradise Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Chanel Chance Eau de Parfum Lanvin Eclat d’Arpège Roger & Gallet Fleur de Figuier Balenciaga Balenciaga Paris Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Tentation de Lolita