Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Star Dust Midnight Fragrance Lolita Lempicka για γυναίκες

Star Dust Midnight Fragrance Lolita Lempicka για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Star Dust Midnight Fragrance από Lolita Lempicka είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Star Dust Midnight Fragrance κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι κισσός, Γλυκάνισο και Μύρο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βιολέτα και γλυκόρριζα; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Βανίλια και γιασεμί.

κισσός Γλυκάνισο Μύρο

ίριδα Βιολέτα γλυκόρριζα

Βενζόη Βανίλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Star Dust Midnight Fragrance by Lolita Lempicka.

Star Dust Midnight Fragrance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Star Dust Midnight Fragrance by Lolita Lempicka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Star Dust Midnight Fragrance by Lolita Lempicka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Max Mara Max Mara Cerruti Cerruti 1881 Blanc Guerlain L'Instant Magique Olivier Strelli The World Is Wonderful Michael Kors Michael Kors Kylie Minogue Sexy Darling Ramon Molvizar Sol (Sun) Lancome Magnifique Eau de Toilette Jesus Del Pozo On El Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me M. Micallef Jewel Lulu Beauty Lulamae