Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Breathe Lollia για γυναίκες

Breathe Lollia για γυναίκες

Breathe Lollia για γυναίκες Εικόνες Breathe Lollia για γυναίκες Εικόνες

Breathe από Lollia είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Breathe κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Margot Elena. Το άρωμα περιέχει γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι , νότες πρασίνου, κρίνος, παιώνια και βρύα.

γκρειπ φρουτ πορτοκάλι νότες πρασίνου κρίνος παιώνια βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Breathe by Lollia.

Breathe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lollia Breathe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lollia Breathe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Breathe by Lollia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Breathe by Lollia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chloe Chloe Innocence Aqaba Aqaba Spring Chanel Une Fleur de Chanel Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Miya Shinma Feuillage vert Caswell Massey Newport Nautica Nautica Woman La Bouquetiere La Narratrice Demeter Fragrance Pruning Shears Revlon Whimsical Lorenzo Villoresi Iperborea Strange Invisible Perfumes Essence of IX