Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Amitabh Bachchan Pour Homme Lomani για άνδρες

Amitabh Bachchan Pour Homme Lomani για άνδρες

Amitabh Bachchan Pour Homme από Lomani είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Amitabh Bachchan Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2002. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, νότες ξύλων, καρυκεύματα, Νότες Ανθών, Αλδεϋδες, λεμόνι και κύμινο.

Εσπεριδοειδή νότες  ξύλων καρυκεύματα Νότες Ανθών Αλδεϋδες λεμόνι κύμινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amitabh Bachchan Pour Homme by Lomani.

Amitabh Bachchan Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lomani Amitabh Bachchan Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lomani Amitabh Bachchan Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amitabh Bachchan Pour Homme by Lomani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amitabh Bachchan Pour Homme by Lomani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Ermenegildo Zegna Z Zegna Coty Stetson Black Anya`s Garden Temple O Boticario Quasar Fire Ayala Moriel Vetiver Racinettes Lisa Hoffman Japanese Agarwood Salvador Dali Salvador Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Mazzolari Vetiver Le Cherche Midi No. 20 Florascent Aqua Colonia Vetyver