Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Memoire Cherie Long Lost Perfume για γυναίκες

Memoire Cherie Long Lost Perfume για γυναίκες

Memoire Cherie από Long Lost Perfume είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Memoire Cherie κυκλοφόρησε το έτος 1952. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι Χαμομήλι, εστραγκόν, τριαντάφυλλο, Βιολέτα και οποπονάξ; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

νερόλι Περγαμόντο Βερίκοκο

Χαμομήλι εστραγκόν τριαντάφυλλο Βιολέτα οποπονάξ

βετιβέρ Μόσχος δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Memoire Cherie by Long Lost Perfume.

Memoire Cherie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Long Lost Perfume Memoire Cherie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Long Lost Perfume Memoire Cherie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Memoire Cherie by Long Lost Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Memoire Cherie by Long Lost Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Kylie Minogue Darling Givenchy Givenchy III Sisley Eau du Soir 2007 Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Marilyn Miglin Mystic Paco Rabanne La Nuit Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Mila Schön `80 DSH Perfumes Parfum de Grasse Brut Parfums Prestige Audace Tommy Hilfiger Loud for Her Parfums Namara Avant L'Amour