Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

My Sin Long Lost Perfume για γυναίκες

My Sin Long Lost Perfume για γυναίκες

My Sin από Long Lost Perfume είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. My Sin κυκλοφόρησε το έτος 1925. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ηλιοτρόπιο, νερόλι, φασκόμηλο, λεμόνι, Αλδεϋδες και Γαρύφαλλο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα, ίριδα, γαρίφαλο, τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, Κέδρος, βάλσαμο Τολού, στίραξ, Βέτιβερ και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο ηλιοτρόπιο νερόλι φασκόμηλο λεμόνι Αλδεϋδες Γαρύφαλλο

Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα ίριδα γαρίφαλο τριαντάφυλλο γιασεμί

Μόσχος Βανίλια Κέδρος βάλσαμο Τολού στίραξ Βέτιβερ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Sin by Long Lost Perfume.

My Sin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Long Lost Perfume My Sin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Long Lost Perfume My Sin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Sin by Long Lost Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Sin by Long Lost Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alviero Martini 1a Classe Woman Shaik Chic Shaik No 30 Eau Jeune Eau Jeune Double Je Lacoste Femme de Lacoste Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Le Labo Aldehyde 44 Dallas Bruno Acampora Musc Boadicea the Victorious Powerful Gap Stay Modigliani Supreme Barbara Orbison Pretty Woman LR Heidi Klum Dreams