Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Alamut Lorenzo Villoresi για γυναίκες και άνδρες

Alamut Lorenzo Villoresi για γυναίκες και άνδρες

Alamut Lorenzo Villoresi για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Alamut Lorenzo Villoresi για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Alamut από Lorenzo Villoresi είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Alamut κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lorenzo Villoresi. Οι νότες κορυφής είναι Oσμανθός, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Ροδόξυλο Βραζιλίας και Λουλούδια; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας, άνθη πορτοκαλιάς, νάρκισσος, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , Κεχριμπάρι, άμυρις και πουδρένιες νότες.

Oσμανθός γιασεμί τριαντάφυλλο Ροδόξυλο Βραζιλίας Λουλούδια

λάβδανο Γαλλίας άνθη πορτοκαλιάς νάρκισσος Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

δέρμα σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος Βενζόη Κεχριμπάρι άμυρις πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alamut by Lorenzo Villoresi.

Alamut Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lorenzo Villoresi Alamut fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lorenzo Villoresi Alamut, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alamut by Lorenzo Villoresi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alamut by Lorenzo Villoresi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Silver Shadow Pure Blend Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Orlane Be 21 Caron Yatagan Helmut Lang Eau de Cologne ID Parfums Le Temps de Reines Alexandra de Markoff Enigma Amouage Amouage Epic Man By Kilian Pure Oud Reminiscence Ambre Lubin Itasca Azzaro Azzaro Duo Men