Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Wild Lavender Lorenzo Villoresi για γυναίκες και άνδρες

Wild Lavender Lorenzo Villoresi για γυναίκες και άνδρες

Wild Lavender από Lorenzo Villoresi είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lorenzo Villoresi. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, ίριδα, κόλιανδρος, Δάφνη, γάλβανο και Έλεμι; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, μοσχοκάρφι, πιπέρι και άρκευθος; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και δεντρολίβανο.

Λεβάντα Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι ίριδα κόλιανδρος Δάφνη γάλβανο Έλεμι

φασκόμηλο μοσχοκάρφι πιπέρι άρκευθος

σπόρος Τόνκα Μόσχος δεντρολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wild Lavender by Lorenzo Villoresi.

Wild Lavender Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lorenzo Villoresi Wild Lavender fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lorenzo Villoresi Wild Lavender, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wild Lavender by Lorenzo Villoresi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wild Lavender by Lorenzo Villoresi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Giorgio Armani Emporio Armani Night Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Azzaro Azzaro pour Homme Tommy Hilfiger Freedom for Him Lomani Network True Religion True Religion Men Lili Bermuda 32 North Vicky Tiel Ulysse Luciano Soprani 2 Kenzo Time for Peace Azzaro Travelling Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux