Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ferocious Louis Cardin για γυναίκες

Ferocious Louis Cardin για γυναίκες

Ferocious από Louis Cardin είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, φρέζια, Υλάνγκ Υλάνγκ, ίριδα, υάκυνθος, ορχιδέα, κρίνος, Λωτός, τουμπερόζα, ιβίσκος, νερόλι, Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, νεκταρίνι, Πράσινο Μήλο, λευκός μόσχος, ροζ πιπέρι, πατσουλί, Βανίλια και Κεχριμπάρι.

Μόσχος φρέζια Υλάνγκ Υλάνγκ ίριδα υάκυνθος ορχιδέα κρίνος Λωτός τουμπερόζα ιβίσκος νερόλι Περγαμόντο Μανταριν ορανζ νεκταρίνι Πράσινο Μήλο λευκός μόσχος ροζ πιπέρι πατσουλί Βανίλια Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ferocious by Louis Cardin.

Ferocious Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Ferocious fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Ferocious, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ferocious by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ferocious by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Remix for Her Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Adidas Pure Lightness Guerlain Insolence Shimmering Edition Jean Patou PanAme Alain Delon Samourai Pinkberry Avon Chic in Black MDCI Parfums Peche Cardinal S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Alta Moda Sweet Heart