Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Gemz Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες

Gemz Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες

Gemz Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Gemz από Louis Cardin είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gemz κυκλοφόρησε το έτος 2016. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, Εσπεριδοειδή, Λευκά άνθη και νότες ξύλων.

νότες πρασίνου Εσπεριδοειδή Λευκά  άνθη νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gemz by Louis Cardin.

Gemz Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Gemz fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Gemz, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gemz by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gemz by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Carolina Herrera Herrera For Men D`Orsay Le Nomade Chanel Egoiste Platinum Burberry Touch for Men Montale Black Aoud Tommy Hilfiger Tommy 10 L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Jovan Jovan Musk for Men UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Ana Salazar Vintage Esteban Ambrorient