Σχεδιαστές » L » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Impression's Louis Cardin για γυναίκες

Impression's Louis Cardin για γυναίκες

Impression's από Louis Cardin είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει μανταρίνι, Μανταριν ορανζ, κόκκινη σταφίδα, πραλίνα, Βέτιβερ, φρέζια, κρίνος, ορχιδέα, ρίζωμα ίρις, λευκά ξύλα, μοσχοκάρυδο, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

μανταρίνι Μανταριν ορανζ κόκκινη σταφίδα πραλίνα Βέτιβερ φρέζια κρίνος ορχιδέα ρίζωμα ίρις λευκά ξύλα μοσχοκάρυδο Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Impression's by Louis Cardin.

Impression's Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Impression's fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Impression's, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Impression's by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Impression's by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Koto Parfums Hello Kitty Oriflame Divine Sensual Lulu Guinness Fairytales Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Susanne Lang Vanilla Coconut Nina Ricci Le Paradis de Nina Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges O Boticario Egeo Dolce Smell Bent Prairie Nymph