Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lightning Louis Cardin για γυναίκες

Lightning Louis Cardin για γυναίκες

Lightning από Louis Cardin είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει φρέζια, ίριδα, ορχιδέα, παιώνια, Μήλο, Μανταριν ορανζ, Μάνγκο, κράνμπερι, σπόρος Τόνκα, Κανέλα, Μαύρη Σοκολάτα, λευκός μόσχος και Βανίλια.

φρέζια ίριδα ορχιδέα παιώνια Μήλο Μανταριν ορανζ Μάνγκο κράνμπερι σπόρος Τόνκα Κανέλα Μαύρη Σοκολάτα λευκός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lightning by Louis Cardin.

Lightning Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Lightning fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Lightning, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lightning by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lightning by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines L`Erbolario Carnation Frederic Malle Lys Mediterranee Acca Kappa Glicine Aroma M Geisha Nobara-Cha L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Krigler Chateau Krigler 12 DSH Perfumes Something Blue La Bouquetiere Violette de Paris Nina Ricci L`Air du Temps by Starck