Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Loud Whisper Louis Cardin για άνδρες

Loud Whisper Louis Cardin για άνδρες

Loud Whisper Louis Cardin για άνδρες Εικόνες

Loud Whisper από Louis Cardin είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Παλλισανδρος και Βανίλια.

Περγαμόντο

γιασεμί

Παλλισανδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Loud Whisper by Louis Cardin.

Loud Whisper Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Loud Whisper fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Loud Whisper, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Loud Whisper by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Loud Whisper by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Madness Banana Republic Alabaster Al-Rehab Al Hanouf Eau D`Italie Paestum Rose Tom Ford Purple Patchouli Adidas Adidas Pure Energy Jil Sander Style Soft Roberto Verino Gold Bond No 9 Washington Square I Profumi di Firenze Dolceamaro Brut Parfums Prestige Imperial Mayssa Mayssa