Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Orchidea Louis Cardin για άνδρες

Orchidea Louis Cardin για άνδρες

κανέλα

Orchidea από Louis Cardin είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει ορχιδέα, καρυκεύματα, Κανέλα, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

ορχιδέα καρυκεύματα Κανέλα σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orchidea by Louis Cardin.

Orchidea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Orchidea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Orchidea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orchidea by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orchidea by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jil Sander Sport for Men Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza Esprit Life by Esprit Men Costes Costes Annick Goutal Vetiver Pal Zileri Lab Etro Benetroessere Raving Geoffrey Beene Bowling Green Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Franck Olivier Forever for Him Jo Malone Black Vetyver Cafe Profumi di Pantelleria Dammuso