Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ray Louis Cardin για άνδρες

μέλι
ουντ
Ray Louis Cardin για άνδρες Εικόνες

Ray από Louis Cardin είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν και μέλι; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, σανδαλόξυλο και ξύλο κασμήρι.

σαφράν μέλι

τριαντάφυλλο

Ουντ σανδαλόξυλο ξύλο κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ray by Louis Cardin.

Ray Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Ray fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Ray, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ray by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ray by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Pi Fendi Theorema Uomo Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Tann Rokka Kisu Giorgio Armani Sensi Jewel Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Etro Etra Etro Prada No3 Cuir Amber Montale Patchouli Leaves Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance CB I Hate Perfume CB93