Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rekindle Louis Cardin για γυναίκες

Rekindle Louis Cardin για γυναίκες

κακάο
κανέλα

Rekindle από Louis Cardin είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, λάιμ, πορτοκάλι , Κανέλα, μοσχοκάρυδο, Κοκκος Κακάο, πατσουλί, Νότες Ozonic και νότες πρασίνου.

τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ λάιμ πορτοκάλι Κανέλα μοσχοκάρυδο Κοκκος Κακάο πατσουλί Νότες Ozonic νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rekindle by Louis Cardin.

Rekindle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Rekindle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Rekindle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rekindle by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rekindle by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Panthere Roberto Cavalli Serpentine Vivienne Westwood Anglomania Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Montale Attar Tocca Touch Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses E. Coudray Nohiba Space NK Champaca D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Michael Michalsky Michalsky for Women Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour