Σχεδιαστές » L » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Sacred Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες

Sacred Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες

caramel
κακάο

Sacred από Louis Cardin είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Βανίλια, Καραμέλα, Μαύρη Σοκολάτα, νότες μπαχαρικών, πουδρένιες νότες, μαύρος μόσχος, λευκός μόσχος, Κεχριμπάρι και σανδαλόξυλο.

Βανίλια Καραμέλα Μαύρη Σοκολάτα νότες μπαχαρικών πουδρένιες νότες μαύρος μόσχος λευκός μόσχος Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sacred by Louis Cardin.

Sacred Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Sacred fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Sacred, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sacred by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sacred by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Casmir Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Deborah Vaniglia Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Yves Rocher Vanille Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Parfume de Vanille Cherry Vanilla Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream Ulric de Varens Miss Varens Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne