Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

One Love Love Passport για γυναίκες

One Love Love Passport για γυναίκες

One Love από Love Passport είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. One Love κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι πανσές, Μήλο Γκόλντεν, τριαντάφυλλο, γιασεμί, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο πορτοκάλι Φραγκοστάφυλλο

πανσές Μήλο  Γκόλντεν τριαντάφυλλο γιασεμί φρέζια κρίνο της κοιλάδας ροδάκινο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about One Love by Love Passport.

One Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Love Passport One Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Love Passport One Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει One Love by Love Passport. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για One Love by Love Passport αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Courreges Courreges 2020 Cafe Parfums Cafe-Cafe Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Chaumet Chaumet L'eau Guerlain Cherry Blossom Fruity Fragonard Juste un Baiser Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Miller Harris Figue Amere Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Jeanne Arthes Arthes You & Me Des Filles a la Vanille Je T'aime