Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rosy Sky Happiness Love Passport για γυναίκες

Rosy Sky Happiness Love Passport για γυναίκες

Rosy Sky Happiness από Love Passport είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φρέζια, λεμόνι, ρόδι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι φράουλα, καραμελωμένο μήλο, κόκκινο τριαντάφυλλο, λευκό τριαντάφυλλο και ροζ τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, λευκός μόσχος και σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ φρέζια λεμόνι ρόδι ροδάκινο

φράουλα καραμελωμένο μήλο κόκκινο τριαντάφυλλο λευκό τριαντάφυλλο ροζ τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι λευκός μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosy Sky Happiness by Love Passport.

Rosy Sky Happiness Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Love Passport Rosy Sky Happiness fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Love Passport Rosy Sky Happiness, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosy Sky Happiness by Love Passport. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosy Sky Happiness by Love Passport αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Oscar de la Renta Red Orchid Lalique Amethyst Donna Karan DKNY Summer Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Corine de Farme Los Angeles Night Arno Sorel Sensuelle Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Lord`s Jester Heracles