Σχεδιαστές » L » Κιτρο « Ομάδες

Mandarin Tea Love & Toast για γυναίκες

Mandarin Tea Love & Toast για γυναίκες

καπνιστό
Mandarin Tea Love & Toast για γυναίκες Εικόνες

Mandarin Tea από Love & Toast είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Mandarin Tea κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Margot Elena. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νερόλι, ρόδι και τσάι Ροιμπος.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νερόλι ρόδι τσάι Ροιμπος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mandarin Tea by Love & Toast.

Mandarin Tea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Love & Toast Mandarin Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Love & Toast Mandarin Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mandarin Tea by Love & Toast. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mandarin Tea by Love & Toast αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Burberry Weekend for Men Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Floris Limes Antica Farmacista Grapefruit D.S. & Durga Grapefruit Love & Toast Gin Blossom Detaille Fleur Roger Vivier Le Neroli Bond No 9 Texas Le Labo Orange Discrete Niven Morgan Blue Scent The Organic Pharmacy Organic Glam Citron